„Miego brolis“ triumfavo festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“

Aktoriai (iš kairės į dešinę) Aurelijus Pocius, Aleksas Kazanavičius ir Digna Kulionytė spektaklyje  „Miego brolis“ (rež. Adomas Juška). Nuotraukos autorė Laura Vansevičienė

XXXVI-tojo Lietuvos profesionalių teatro festivalio Vaidiname žemdirbiams komisija Valstybinio jaunimo teatro spektaklį Miego brolis (režisierius Adomas Juška) pripažino geriausiu. O Aleksas Kazanavičius pripažintas geriausiu nominacijoje Geriausias festivalio nepagrindinis vaidmuo.

Režisierius Adomas Juška spektaklyje Miego brolis, kuris yra jau trečiasis jo kūrinys Jaunimo teatre, ir toliau nuosekliai laikosi savo nuostatų ir kuria teatrą iš grynųjų priemonių, dramaturginei medžiagai vietoj pjesių pasirinkdamas išskirtinius, savitu braižu pasižyminčius literatūros kūrinius.

Jaunimo teatro kuruojamoje jaunųjų kūrėjų platformoje Black Box sukurtas bei puikiai įvertintas kritikų spektaklis atidarė šių metų festivalį. Jaunimo teatras kitais metais ir vėl atidarys festivalį, kadangi laimėtojui teatrui yra suteikiama tokia galimybė.

Sveikiname spektaklio Miego brolis kūrybinę komandą bei aktorių Aleksą Kazanavičių pelnius prizus.

Ištraukos iš spektaklio recenzijų.