Naujienos

Jaunimo teatro kelionės

2018. 12. 17.

Scena iš spektaklio „Cinkas“ (rež. Eimuntas Nekrošius). Nuotraukos autorė Laura Vansevičienė.
 
54-ąjį sezoną Jaunimo teatras pradėjo uždaręs sceną rekonstrukcijai. Rekonstruota scena žiūrovams duris atvers kitą sezoną - 2019 metų rugsėjo mėnesį. Todėl šį sezoną teatras daugiau keliauja po Lietuvą. 2018-ųjų pavasarį aplankėme mažesnius miestus su naujausiais pastatymais, kuriuos režisavo teatro meistrai Eimuntas Nekrošius, vengras Árpádas Schillingas, danė Kirsten Dehlholm.
 
Kelionės po Lietuvą suintensyvėjo 54-ojo sezono pradžioje. Per spalį, lapkritį ir gruodį Jaunimo teatras surengė 14 išvykų į didesnius ir mažesnius šalies miestus. Pateikiame Jaunimo teatro išvykų statistiką.
 
Spektaklis „Autonomija“ (rež. Árpád Schilling) buvo parodytas Alytuje, Anykščiuose, Mažeikiuose ir Panevėžyje; jį išvydo 1708 žiūrovai.
 
Spektaklis „Cinkas“ (rež. Eimuntas Nekrošius) pradėjo gastroles Sankt Peterburge, ir tęsė Birštone bei Ukmergėje; jį išvydo 1156 žiūrovai.
 
Spektaklio „Raudona“ (rež. Valentinas Masalskis) premjeriniai rodymai įvyko ne tik Vilniuje, bet ir Klaipėdoje, Kaune bei Panevėžyje; premjerą pamatė 536 žiūrovai skirtinguose miestuose.
 
Spektaklį „Šveikas“ (rež. Adomas Juška) Širvintose ir Varėnoje pamatė 345 žiūrovai.
 
Spektaklį šeimai „Broliai Liūtaširdžiai“ (rež. Kirsten Dehlholm) Alytuje pamatė 408 žiūrovai.
 
Ilgametis Jaunimo teatro spektaklis „Trys mylimos“ aplankė Birštoną. Jį pamatė 316 kurorto lankytojų.
 
2019-aisiais Jaunimo teatras keliones tęs įvairesnėmis Lietuvos bei užsienio kryptimis su ankstesniais ir naujausiais pastatymais.