Naujienos

Spektaklyje KAPINIŲ KLUBAS keičiasi aktorius

2016. 05. 18.

Gegužės 19 d. planuotas spektaklis „Kapinių klubas“ galėjo būti atšauktas dėl aktoriaus Vytauto Taukinaičio ūmios ligos. Tačiau teatro vadovas ir spektaklio režisierius Algirdas Latėnas nusprendė, kad spektaklį dar galima išgelbėti įvedus naują aktorių į V. Taukinaičio sukurtą vaidmenį. Sprendimas dėl naujo aktoriaus buvo netikėtas visai kūrybiniai grupei.

„Jiems visiems apie šešiasdešimt – kiek daugiau, ar kiek mažiau“ – štai tokį labai lakonišką personažų apibūdinimą parašė amerikiečių dramaturgas Ivan Menchell savo pjesėje „Kapinių klubas“. Visą pasaulį sužavėjo jo sukurta istorija apie tris našles, kurios visiškai skirtingai supranta tolimesnio gyvenimo prasmę, po to, kai tenka amžiams atsisveikinti su mylimais vyrais.  Dorisei (vaidina aktorė Eglė Gabrėnaitė) atsisakyti savo jausmų velioniui vyrui, reikštų didžiulę nepagarbą velionio atminimui ir jų abiejų meilei. Liusilė (aktorė Nijolė Narmontaitė) priešingai nei jos bičiulė, šioje situacijoje mato galimybę iš naujo pamilti gyvenimą ir desperatiškai ieškosi sau naujos poros. O Idą (aktorė Elvyra Piškinaitė) kankina didelės abejonės.  Jos širdis tokia didelė, kad užtektų vietos ir mirusiam vyrui, ir galbūt naujai meilei. Visai netikėtai ji susipažįsta su Semu, kuriam netrukus pajunta simpatiją. Tik ar ši draugystė teisingai draugių, visuomenės, mirusio vyro ir, galiausiai, jos pačios atžvilgiu?

Spektaklyje „Kapinių klubas“ Semo vaidmenį visada atlikdavo aktorius Vytautas Taukinaitis. Tačiau, tik šį vienintelį kartą, jį atlikti nusprendė pats teatro vadovas Algirdas Latėnas. Žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti šį vaidmenį atliekanti patį spektaklio režisierių.

Maloniai laukiame Jūsų „Kapinių klube“!