Naujienos

Naujienos

2015. 06. 01.

Prasidėjusi vasara skelbia, jog atėjo metas atsisveikinti su teatro sezonu ir mėgautis lauke vykstančiais teatro bei muzikos festivaliais. Labai tikimės, jog kitais metais, mes taip pat galėsime pasidžiaugti teatro kiemeliu ir pakviesti jus į vasaros renginius. O kol kas, siūlome pasižiūrėti, kokį repertuarą Jaunimo teatras jums paruošė birželio mėnesiui.

Birželio 2 d., 18 val. kviečiame pasižiūrėti vieną populiariausių Jaunimo teatro spektaklių PATRIOTAI Net 4 „Auksiniais scenos kryžiais“ apdovanotoje satyrinėje komedijoje kalbama apie tarpukario Lietuvą, kurioje dramaturgas P. Vaičiūnas vaizduoja kultūriniame ir dvasiniame skurde bujojančius  korumpuotus valdinininkus.

Ką gali sistemos pančiai ir kas nutinka tiems, kurie išdrįsta jai pasipriešinti?  Kur yra riba tarp „sveikųjų“, „normalių“ ir „psichiniais ligoniais“ vadinamų visuomenės veikėjų? Tai tik keli klausimai, gvildenami spektaklyje SKRYDIS VIRŠ GEGUTĖS LIZDO sukurtame pagal garsaus amerikiečių rašytojo Keno Kizio to paties pavadinimo romaną. Spektaklį žiūrėkite birželio 4 d., 18 val.                

Kiekvieną kartą prieš šį spektaklį teatre užverda tikras chaosas. Užkulisiuose mėtosi šluotkočiai, virš scenos skraido varnos, iš teatro rūsio virsta smalos dūmai. Tai drąsioji RAGANIUKĖ ruošiasi raganų puotai. Šį kartą ji įvyks birželio 6 d., 12 val. Didžioje teatro scenoje. Kviečiame ir jus!  

„Kakė Makė man pasakė, kad pasaulis – tai širdis, kurioje visi keliaujam, vienas, vienas, du, du, trys...“. Net jeigu spektaklį KAKĖ MAKĖ  rodytume kiekvieną dieną, tikime, kad vis tiek sulauktume prašymų rodyti jį dar dažniau.  Pasistengėme ir birželį šį spektaklį parodysime net keturis kartus – 7 d., 12 val., 13 d. (12 val. ir 15 val.) ir 14 d., 12 val.

KAPINIŲ KLUBAS - tai spektaklis apie moteris, apie jų jautrią ir tvirtą draugystę bei amžiną gyvenimo ir mirties prasmės ieškojimą. Birželio 9 d., 18 val. scenoje susitiks aktorės Eglė Gabrėnaitė, Nijolė Narmontaitė ir Elvyra Piškinaitė.

Šio sezono premjeroje AŠTUONIOS MYLINČIOS MOTERYS išvysite istoriją apie nužudytą vyrą ir jo moteris, kurios darys viską, kad išsiaiškintų, kuri iš jų drįso pasikėsinti į vienintelio šeimos patriarcho gyvybę. Prieš daugiau nei penkiasdešimt metų parašyta pjesė dažnai įvardijama kaip detektyvinė komedija, o garsus prancūzų režisierius Francois Ozonas 2002 metų filme sugebėjo ją paversti nuotaikingu miuziklu ir susišluoti gausybę apdovanojimų. Spektaklis rodomas birželio 11 d., 18 val.

Jeigu norite bent akies krašteliu pasižiūrėti kaip yra kuriamas teatre yra kuriamas spektaklis, siūlome birželio 16 d., 18 val. nepraleisti TRIUKŠMO UŽ KULISŲ. Čia rutuliojasi gyvas teatro teatre principas, pinama istorija be istorijos, kurią lydi absurdas, lengvi pokštai, nesusipratimai ir nesusikalbėjimai, nutinkantys aktoriams ir režisieriui statant naują spektaklį. Žiūrovai turės progą pamatyti ne tik, kaip repetuojama nauja pjesė, bet ir kokie nuotykiai aktorius lydi užkulisiuose.

TAMSOS ŽAIDIMAS – tai toks žaidimas, kai ne visi jame veikiantys asmenys žino, jog yra žaidėjai. Viena patogiausių erdvių žaisti tokius žaidimus – tai interneto pokalbių svetainė, kur gali apsimesti bet kuo. Vienoje tokių pokalbių svetainių paauglys Adamas paskelbia: „Aš noriu patirti meilę“. Šį jo prisipažinimą perskaito kitas pokalbių svetainės lankytojas Nikas ir nusprendžia pažaisti. Nikas apsimeta mergina, vardu Reičel, ir bendrauja su Adamu, tikinčiu, jog tikrąją meilę galima sutikti ir virtualioje erdvėje. Niko sukurtoji Reičel atrodo ideali ir puikiai tinkanti naiviajam Adamui, taigi šis netrunka įsimylėti. Situacija įkaista, kai Adamas primygtinai maldauja savo virtualios mylimosios Reičel susitikti. Jeigu norite sužinoti, kaip baigėsi ši istorija, kviečiame apsilankyti spektaklyje birželio 19 d., 20 val.