Teatro gastrolės Lietuvoje

Rudenį Jaunimo teatras pradės keliones po Lietuvą ir aplankys Kauną, Varėną, ir Vilkaviškį. Sklaidai parinkti spektakliai, kurie pristato menininkų kūrybines paieškas ir kelia klausimus apie žmogaus gyvenimiškus pasirinkimus.

Rugsėjo 21 d. Kauno miesto kamerinio teatro rengiamame festivalyje žiūrovai išvys jaunosios kartos režisierės Eglės Švedkauskaitės spektaklį „Žmogus iš žuvies“. Režisierė spektaklį apibūdina kaip lingvistinį labirintą, naktį išsiveržiančių išpažinčių tinklą, iškalbamą moterų lūpomis ir išgirstamą vyrų ausimis. 

Spalio 4 d. Vilkaviškio kultūros centre mokytojų dienos proga bus rodomas Lietuvos teatro korifiejaus Valentino Masalskio darbas „Raudona“ apie skirtingų kartų kūrėjų dialogą.

O spalio 12 d. Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje Varėnoje žiūrovai turės galimybę pamatyti Aido Giniočio spektaklį „Rytoj buvo vakar“. Šio spektaklio kūrėjai kreipiasi į jauną žmogų ir stengiasi suprasti, kas formuoja jo vertybes, santykius su bendraamžiais ir tėvais.