Ekspedicija į teatro vidų (vyresniems)

Režisierius: Aušra Pukelytė
Trukmė: 1 val. 30 min.

 

6-tų ir vyresnių klasių moksleiviams spektaklis – ekskursija.

Dėmesio! Dėl didžiosios teatro salės remonto darbų šis spektaklis laikinai nerodomas. Aprašymas

Teatras – paslaptinga ir mistinė vieta, slepianti daug intriguojančių paslapčių. Scena, kurioje vaidinami spektakliai, yra tik nedidelė dalis to, kas vadinama teatru. 

Valstybinio jaunimo teatro aktorė Aušra Pukelytė sukūrė spektaklį-ekskursiją, skirtą supažindinti vaikus ir jaunimą su vidine ir nematoma teatro dalimi. Kelionėje po teatrą ji, pasakodama įvairias istorijas apie teatro pastatą, lydi jaunuosius žiūrovus ten, kur paprastai netenka pabuvoti eiliniam teatro lankytojui, – į grimo ir persirengimo kambarius, siuvyklą, kostiumų sandėlį, milžiniškas dekoracijų laikymo patalpas. 

Visur jaunųjų ekspedicijos dalyvių laukia netikėtumai. Žinant, kuriuo keliu eiti, galima sutikti mistinę teatre klaidžiojančią Elenos Oginskienės šmėklą, sulaukti minkštų sandėlyje po spektaklio „Ronja plėšiko duktė“ besiilsinčio Gauruočio apkabinimų, o teatro grimerių dėka galima patiems pasiversti kokiu nors personažu ar pasimatuoti įmantrius kostiumus. Ekskursiją vainikuoja Aušros Pukelytės vaidinama pasaka apie išmintingąją princesę, kurios metu galima pamatyti visas spektaklių metu naudojamas technines įmantrybes.


Galerija